Проект рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

                                                                            Проект

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я    

                             

від _____________2021року                                                                           № ____           

Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

Розглянувши заяву громадянки  Шикал Галини Володимирівни  від 15.04.2021р. вх. № 03-03/25 керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями 25,55 Закону України “ Про землеустрій ”, на підставі статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

1.Затвердити громадянці Шикал Галині Володимирівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Малий Жолудськ хутір Комарче, 9 Володимирецького району Рівненської області.

2.Передати у власність громадянці Шикал Галині Володимирівні земельну ділянку (кадастровий номер 5620881500:05:011:0005) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, в межах с. Малий Жолудськ хутір Комарче, 9 Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянки.

  1. Громадянці Шикал Галині Володимирівні :

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства

– використовувати земельну ділянку відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

                Селищний голова                                                             Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *