Проект рішення “Про скасування рішення Великожолудської сільської ради від 19 грудня 2019 року № 901«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд»

                                                                                                                            Проект

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО  РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста  сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  ______________ 2021 року                                                                                   № ____

 

 

Про скасування рішення Великожолудської сільської

  ради від 19 грудня 2019 року № 901

«Про надання дозволу на розробку проекту

 землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 у власність для будівництва та обслуговування

 житлового будинку господарських будівель та споруд»

 

Враховуючи акт обстеження земельної ділянки  від 03.0.2021 року постійної комісії Рафалівської селищної ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово – комунального господарства та екології та заяву гр. Килюшик Катерини Миколаївни  від 24.05.2021р.  вх. 03-03/52  щодо скасування рішення Великожолудської сільської ради від 19.12.2019 року № 901 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд», керуючись статтею 12, пунктом 4 статті 116 Земельного кодексу України та статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Скасувати рішення сесії  Великожолудської сільської ради  від 19 грудня  2019 року №901 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд» гр. Килюшик Катерині Миколаївні.

           Селищний голова                                                           Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *