Проект рішення “Про уточнення рішення Лозківської сільської Ради народних депутатів № 8/1 від 20 березня 1997 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність та постійне “”

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста    сесія   VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від _____________2021 року

 

проект

Про уточнення рішення Лозківської сільської

Ради народних депутатів № 8/1 від 20 березня 1997 року

«Про передачу земельних ділянок у приватну власність та постійне “

 

 

Розглянувши заяву гр. Бабич Ольги Феодосіївни  від 21.05.2021р. №  03-03/36, враховуючи точні дані кадастрового знімання території  та керуючись статтями 12, 116, 118, п. б, г ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій» та на підставі статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Рафалівська селищна рада

 

В И Р І Ш  И Л  А:

  1. Внести зміни в рішення рішення Лозківської сільської Ради народних депутатів № 8/1 від 20 березня 1997 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність та постійне користування» щодо уточнення кількості і площі земельних ділянок, їх цільового призначення та адреси розташування, виклавши його в наступній редакції: «передати у приватну власність громадянину»
  • Бабич Ользі Феодосіївні земельну ділянку загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в селі Лозки, вулиця Вишнева, 22 Рафалівської територіальної громади Рівненської області;
  • Бабич Ользі Феодосіївні земельну ділянку загальною площею 0,4000 га для ведення особистого селянського господарства в селі Лозки, вулиця Вишнева Рафалівської територіальної громади Рівненської області.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлово-комунального господарства та екології (Петро МАКСИМЧУК).

 

                    Селищний голова                                                                    Василь СОВГУТЬ

 

  

Проект підготував  староста                                         М.   Ничипорук 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.