63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 23 грудня 2020 року

 

                     № 63
Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

відновлення (встановлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 

Розглянувши заяву громадян Ковальчук Галини Вікторівни  та Ковальчука Миколи Миколайовича від 05.10.2020 року вх. № 03-03/55 керуючись статтями  12, 40, 86, 89, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянам Ковальчук Галині Вікторівні та Ковальчуку Миколі Миколайовичу технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах смт. Рафалівка, вул. Гранична, 23  Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області.
  2. Передати у спільну сумісну власність громадянам Ковальчук Галині Вікторівні та Ковальчуку Миколі Миколайовичу земельну ділянку (кадастровий номер: 5620855400:02:010:0008) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1329 га, в межах смт. Рафалівка, вул. Гранична, 23 Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадян.
  3. Громадянам Ковальчук Галині Вікторівні та Ковальчуку Миколі Миколайовичу:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно до норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та спеціаліста ІІ категорії.

 

 

Селищнй голова                                                           Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.