70. Про розгляд клопотання Приватного Акціонерного Товариства «Рівнеобленерго» «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 23 грудня 2020 року                             № 70

 

Про розгляд клопотання Приватного

Акціонерного Товариства «Рівнеобленерго»

«Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

відновлення (встановлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

 

Розглянувши клопотання Приватного Акціонерного Товариства «Рівнеобленерго» від 12.11.2020 рогку вх. № 03-03/61 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями  12, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Відмовити Приватному Акціонерному Товариству «Рівнеобленерго» у затвердженні технічної документаціїі із землеустрою щодо відновлення (встановленні) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в зв’язку з вітсутністю Витягів з Державного земельного кадастру на земельні ділянки  загальною площею 0,0032 га в кількості 7 штук, що не відповідають розробленій  технічній документаціїі із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  2. Рекомендувати Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» привести у відповідність до розробленої технічної документаціїі із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Витяги з Державного земельного кадастру на земельні ділянки, які становлять  площу 0,1265 га в кількості 160 штук.

 

 

Селищний голова                                                              Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.