71. Про розгляд клопотання Державного підприємства «Рафалівське лісове господарство» «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування»

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

  

Від 23 грудня 2020 року                       № 71

 

Про розгляд клопотання Державного

підприємства «Рафалівське лісове

 господарство» «Про надання дозволу

 на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок в

 постійне користування».____________

 

 

      Розглянувши клопотання Державного підприємства «Рафалівське лісове господарство» від 02.10.2020 року вх. № 02-22/1103 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, керуючись статтями 12, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, статтями  25, 50  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

в и р і ш и л а :

 Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,6771 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв’язку з тим, що відповідно до містобудівної документації смт. Рафалівка (Генерального плану та Плану зонування) вказана земельна ділянка є вулицею Пушкіна, яка перебуває в комунальній власності на балансі Рафалівської селищної ради.

  1. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,2751 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв’язку з тим, що відповідно до містобудівної документації смт. Рафалівка (Генерального плану та Плану зонування) вказана земельна ділянка є зеленим насадженням спеціальногог призначення.
  2. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,1895 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв’язку з тим, що на вказаній земельній ділянці знаходиться нерухоме майно на яке відсутнє право власності (відсутній Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності).
  3.   Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,2008 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв’язку з тим, що на вказаній земельній ділянці знаходиться нерухоме майно (будівля складу ОРСА- вул. Княгині, Ольги, 3/1;   будівля кондитерського цеху- вул. Княгині, Ольги, 3/2; будівля твариноводчої бійні- Княгині Ольги, 3/3).
  4. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 4,3838 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв’язку з тим, що на вказаній земельній ділянці знаходиться нерухоме майно (будівля оздоровчого коплексу-вул.Привокзальна, 1/1; будівля пожхімстанції-вул. Привокзальна, 1/3; будівля пожежного депо -вул. Привокзальна, 1/4, будівля РММ-вул. Привокзальна, 1/5; будівля складу РММ-вул. Привокзальна, 1/6: будівля побутової споруди-вул. Привокзальна, 1/7; будівля складу готової продукції-вул. Привокзальна, 1/8; будівля навісу-вул. Привокзальна, 1/9; будівля консервного цеху-вул. Привокзальна, 1/10; будівля складу МТЗ-вул. Привокзальна, 1/11; будівля складу готової продукції консервного цеху-вул. Привокзальна, 1/12; будівля котельні-вул. Привокзальна, 1/13; будівля цеху ДСП-вул. Привокзальна, 1/14; будівля цеху товарів народного спогживання-вул. Привокзальна, 1/15), на частинку якиих відсутні витяги з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності..
  5. Рекомендувати Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» повторно звернутися з клопотання до Рафалівської селищної ради для надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в смт. Рафалівка Володимирецького трайону Рівненської області в якому вказати площі окремо на кожну земельну ділянку під кожним об’єктом нерухомого майна.

 

 

Селищний голова                                                                    Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.