83. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 23 грудня 2020 року                                                                             № 83

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо відновлення (встановлення) меж

земельної ділянки  в  натурі (на місцевості).

 

        Розглянувши заяву громадянки  Шкіндер Ніни Федорівни  від 25.11.2020р. вх. №  03-03/216, щодо  наданння дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а : 

 

  1. Надати громадянці Шкіндер НінІ Федорівні  дозвіл на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4925га.  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебуває в її користуванні, яка розташована по вул. Б. Хмельницького в с.М.Жолудськ  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянці Шкіндер Ніні Федорівні в місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості).
  3.   Після розроблення технічноїх документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Шкіндер Ніні Федорівні  звернутися до Управління Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області для проведення реєстрації земельної ділянки та до селищної ради для затвердження даної документації та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                    Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.