79. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

УКРАЇНА                                                        

 РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 23 грудня 2020 року                                                                           № 79

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо відновлення (встановлення) меж

земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості).

 

       Розглянувши заяву громадянина  Леуса Івана Архиповича від 21.09.2020р. вх. № 03-03/132, щодо  наданння дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а : 

 

  1.   Надати громадянину Леусу Івану Архиповичу дозвіл на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3581 га.  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебуває в його користуванні, яка розташована по вул.Шкільна в  с.В.Жолудськ  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянину  Леусу Івану Архиповичу в  місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості).
  3. Після розроблення технічноїх документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Леусу Івану Архиповичу звернутися до Управління Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області для проведення реєстрації земельної ділянки та до селищної ради для затвердження даної документації та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

 

Селищний голова                                                          Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.