Про розгляд заяви гр. Серховця І.В. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

            УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя сесія VIIІ скликання

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _____________ 2021 року                                                                              Проект

 

Про розгляд заяви гр. Серховця І.В.

«Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»._______

 

Розглянувши заяву громадянина Серховця Івана Володимировича від 12.01.20210 року вх. № 03-03/1 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 33, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 140 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянину Серховцю Івану Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2052 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, що знаходиться  в смт. Рафалівка вул. Петро-Павлівська  Володимирецького району Рівненської області.
  2. Громадянину Серховцю Івану Володимировичу у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України громадянину Серховцю Івану Володимировичу звернутися у відділ у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру  у Рівненській області  для проведення  державної реєстрації земельної ділянки та  до Рафалівської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

 

Селищний голова                                                                    В.С.Совгуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту