Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання, що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Юлія»

 УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

проєкт

від ____________ року                                                                   __

Про встановлення тарифів на послуги

централізованого водопостачання, що надаються

Товариством з обмеженою відповідальністю «Юлія»

Відповідно до пункту 2, підпункту «а» частини 1, статті 28, 40, частини 1, 2 статті 52, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 14, статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», у зв’язку зі зміною вартості складових на послуги водопостачання та водовідведення (заробітна плата, енергоносії та інше), з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, на підставі звернення ТзОВ «Юлія», виконавчий комітет

 в и р і ш и в:

  1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Юлія» з урахуванням економічного обґрунтування тарифів і забезпечення беззбиткової роботи підприємства, тарифи на послуги з централізованого водопостачання в розрахунку на 1 куб. метр з 01 лютого 2021 року:

1.1.         Для населення у розмірі:

централізоване водопостачання – 19,20 гривень

1.2.         Для інших споживачів:

централізоване водопостачання –28,20 гривень

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Рафалівської селищної ради від27.12.2018р. №72 «Про розгляд заяви ТзОВ «Юлія» щодо погодження коригування тарифів на послуги водопостачання «на послуги водопостачання та водовідведення».
  2. Секретарю виконавчого комітету розмістити дане рішення на веб-сайті селищної ради та в районній газеті.
  3. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову.

 

 

Селищний голова                                                                                 Василь СОВГУТЬ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.