Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення Державної власності у комунальну власність Рафалівської територіальної громади в особі Рафалівської селищної ради.

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДРУГА СЕСІЯ VIIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ___________ 2020 року                                                             проект

 

Про прийняття земельних ділянок

Сільськогосподарського призначення

Державної власності у комунальну

власність Рафалівської територіальної

громади в особі Рафалівської селищної ради.

 

Відповідно до статтей 117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”, Указу Президента України від 15.10.2020 року № 449/2020, враховуючи наказ Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області від 07.12.2020 року № 17-16-ОТГ «Про передачу земельних ділян6ок державної власності у комкунальну власність» та акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 07.12.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26, частини 1 статті 59,  частиною 2 статті 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Прийняти у комунальну власність Рафалівській територіальній громаді в особі Рафалівської селищної ради, земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 459,4327 гактара, які розташовані на території колишніх Великожолудської та Лозківської сільських рад Володимирецького району Рівненської області згідно з додатком, у якому зазначені кадастрові номери земельних ділянок, їх місце розташування, площа, цільове призначення, відомості про обмеження у використанні на земельні ділянки, що додається.
  2. Рафалівській територіальній громаді в особі Рафалівської селищної ради провести державну реєстрацію права комунальної власності земельних ділянок зазначених у пункті 1 даного рішення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

                    Селищний голова                                                        В.Совгуть

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.