Про виготовлення гербової печатки, Печаток виконавчого комітету та штампів

                                                             УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIII скликання

 

проєкт

Р І Ш Е Н Н Я

 Від _грудня 2020року                                                                          №                                                              

 

Про виготовлення гербової печатки,

Печаток виконавчого комітету та штампів

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію»,  Правил організації з діловодства та архівного зберігання документів у держаних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених Наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 року №1000/5, постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» з метою належного надання адміністративних послуг на всій території  територіальної громади, а саме вчинення старостами нотаріальних дій, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації, видачі довідок, характеристик за місцем проживання, актів обстеження, інших документів, Рафалівська селищна рада

                                          ВИРІШИЛА:

  1. Виготовити згідно з описом гербову печатку Рафалівської селищної ради, номерні гербові печатки та штампи  виконавчого комітету Рафалівської селищної ради штампи для реєстрації місця проживання та зняття з місця реєстрації за встановленими зразками
  2. Для забезпечення виконання посадових обов’язків видати штамп виконавчого комітетуРафалівської селищної ради, штампи для реєстрації місця проживання   та зняття з місця реєстрації   та номерні гербові печатки:

№ 1 – ________________________________________________________,   старості Муравинець Світлані Василівні

№ 2 – ________________________________________________________,   старості Ничипоруку Миколі Дмитровичу

  1. Покласти персональну відповідальність за збереження та використання печаток та штампів на старост відповідних населених пунктів. згідно п. 2 цього рішення.
  2. Селищному голові та працівникам виконавчого органу селищної ради використовувати в роботі виготовленні: гербову печатку, печатку виконавчого комітету, штампи, штампи для реєстрації місця проживання та зняття з місця реєстрації по Рафалівській селищній раді.
  3. Введення журналу обліку та видачі номерних гербових печаток та штампів доручити секретарю Рафалівської селищної ради .

6.Селищному голові створити комісію по знищенню печаток та штампів.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію питань регламенту , депутатської діяльності та етики , прав людини , законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів , протидії та запобігання корупції, освіти, культури, молоді , фізкультури і спорту, охорони здоров’я,  соціального захисту населення, підприємництва та  сфери послуг.

 

 

Селищний голова:                                        Василь СОВГУТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.