Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у закладах освіти Рафалівської територіальної громади на 2021 рік

                                                             УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIII скликання

 

проєкт

Р І Ш Е Н Н Я

 Від _грудня 2020року                                                                          №                                                               

 

Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у закладах освіти Рафалівської територіальної громади на 2021 рік

Заслухавши інформацію селищного голови та керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку повноцінним гарячим харчуванням за погодженням з постійними комісіями , Рафалівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити батьківську плату за харчування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів у розмірі 70 % від фактичної вартості харчування дитини.
 2. Встановити вартість закупівлі продуктів харчування на одну дитину дошкільного віку в день у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів у розмірі до 25 гривень.
 3. Встановити батьківську плату за харчування  учнів 5-11 класів у розмірі 100%.
 4. Встановити батьківську плату за харчування учнів
  1-4 класів  у розмірі до 15 гривень від фактичної вартості харчування дитини на день.
 5. Встановити середньоденну грошову вартість триразового харчування однієї дитини в день для учнів, які проживають у гуртожитку Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у розмірі до 30 гривень.
 6. Звільнити від плати за харчування дітей таких пільгових категорій у закладах освіти територіальної громади:

6.1 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей загиблих учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил (на період перебування їх в зоні бойових дій), дітей учасників бойових дій, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб.

6.2 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

6.3  Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей – інвалідів, дітей з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах та класах.

6.4 Учнів пільгових категорій, які проживають у пришкільному інтернаті закладу загальної середньої освіти (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил(на час перебування їх у зоні бойових дій), учасників бойових дій, дітей внутрішньопереміщених осіб, вихованці військово-спортивного профілю, діти, що опинилися у складних життєвих обставинах).

6.5 Учнів 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил (на період перебування їх в зоні бойових дій), учасників бойових дій, дітей внутрішньо переміщених осіб.

6.6 Дітей дошкільного та шкільного віку із сімей загиблих та ветеранів війни

 1. Зменшити  розмір  плати  за  харчування дітей дошкільного віку на 60 % для батьків, які мають трьох і більше дітей віком до 18 років.
 2. Керівникам закладів освітим забезпечити організаційні заходи щодо звільнення від плати за харчування дітей пільгових категорій, передбачених даним рішенням.
 3. Бухгалтерії селищної ради при формуванні селищного бюджету передбачити в межах наявних фінансових ресурсів кошти на вищезазначені цілі.
 4. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, податків, комунальної власності та енергозбереження:

 

 

Селищний голова:                                                             Василь СОВГУТЬ

 

 

Проєкт підготувала: секретар ради Бабецька Н.С.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.