Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встанолення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _____________2020 року

 

                            проект
Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

відновлення (встанолення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

Розглянувши заяву громадянина Радчишиного Андрія Вікторовича від 25.11.2020р. вх. № 03-03/218 керуючись статтями  12, 33, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянину Радчишиному Андрію Вікторовичу технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Малий  Жолудськ вул. Залізнична,24 Володимирецького району Рівненської області.
  2. Передати у власність громадяину Радчишиному Андрію Вікторовичу земельну ділянку (кадастровий номер 5620881500:02:001:0223) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, в межах с.  Малий Жолудськ вул. Залізнична,24 Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, яка перебуває у користуванні громадянина.
  3.   Громадянину Радчишиному Андрію Вікторовичу:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                    В.С.Совгуть

 

Підготувала спеціаліст-землевпорядник

ІІ категорії Кухарець Н.П

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.