Про розгляд заяви гр. Степчук Т.І. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від __________ 2020 року                                                                 проект

 

Про розгляд заяви гр. Степчук Т.І.

 «Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність».______

 

Розглянувши заяву громадянки Степчук  Тетяни Іванівни від 28.09.2020р. вх. № 03/03-156 щодо щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 140 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Надати громадянці Степчук  Тетяні Іванівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, що знаходиться  в с. В. Жолудськ Володимирецького району Рівненської області.
  2.   Громадянці Степчук  Тетяні Іванівні у  місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3.   Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України громадянці Степчук  Тетяні Іванівні звернутися у відділ у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру  у Рівненській області  для проведення  державної реєстрації земельної ділянки та  до Рафалівської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

 

Селищний голова                                                                    В.С.Совгуть

 

Підготувала спеціаліст-землевпорядник

ІІ категорії Кухарець Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.