Про розгляд заяви гр. Шкіндера М.В. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від __________ 2020 року                                                                             проект

 

Про розгляд заяви гр. Шкіндера М.В.

 «Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність».

 

Розглянувши заяву громадянина Шкіндер Мануеля Вікторовича від 19.10.2020р. вх. № 03/03-182 щодо щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 140 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

в и р і ш и л а :

 

  1.   Надати громадянину Шкіндеру Мануелю Вікторовичу  дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га. за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, що знаходиться  в с. М. Жолудськ вул. Садова, 35  Володимирецького району Рівненської області.
  2.   Громадянину Шкіндеру Мануелю Вікторовичу у  місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України громадянину  Шкіндер Мануелю Вікторовичу звернутися у відділ у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру  у Рівненській області  для проведення  державної реєстрації земельної ділянки та  до Рафалівської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
  4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

 

Селищний голова                                                                    В.С.Совгуть

 

Підготувала спеціаліст-землевпорядник

ІІ категорії Кухарець Н.П.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту