Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Рафалівської селищної ради на 2021 рік

 

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIII скликання

 

                                                               проєкт

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                      

від  ___ грудня 2020 року                                                        №                           

   Про затвердження плану діяльності з

підготовки проектів регуляторних актів

Рафалівської селищної ради  на 2021 рік        

Відповідно статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-ВР» та п. 7 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою упорядкування прийняття регуляторних актів, Рафалівська селищна рада

                                                  В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Рафалівської селищної ради на 2021 рік, згідно з додатком 1.
  2. Оприлюднити на офіційному веб-сайті громади план діяльності Рафалівської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.
  3. Керівникам виконавчих органів селищної ради при розробці регуляторних актів, не передбачених планом, затвердженим пунктом 1 рішення, вносити відповідні зміни у план діяльності Рафалівської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проєкту, відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  4. Постійній комісії селищної ради з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, податків, комунальної власності та енергозбереження забезпечити підготовку експертних висновків щодо регуляторного впливу проєктів регуляторних актів про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, податків, комунальної власності та енергозбереження:

Селищний голова:                                Василь Совгуть

Проект піготувала: секретар ради Бабецька Н.С.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.