Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встанолення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від _____________2020 року

 

проект
Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо

відновлення (встанолення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 

Розглянувши заяву громадянки Шепетько Олени Омелянівни від 18.09.2020 року вх. № 03-03/49 керуючись статтями  12, 40, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, статтями  25, 55  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянці Шепетько Олені Омелянівні технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах смт. Рафалівка, вул. Лісова, 22  Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області.
  2. Передати у власність громадянці Шепетько Олені Омелянівні земельну ділянку (кадастровий номер: 5620855400:02:013:0062) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1491 га, в межах смт. Рафалівка, вул. Лісова, 22 Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови , яка перебуває у користуванні громадянки.
  3. Громадянці Шепетько Олені Омелянівні:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку  відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

 

Селищний голова                                                              В.С.Совгуть

 

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії- землевпорядник Булан Л.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.