Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від __________ 2020 року                                                                    проект

 

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки у власність.

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та заяву громадянина Бартасевича Миколи Миколайовича від 05.11.2020 року вх. № 03-03/59, керуючись статтями 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34  частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити громадянину Бартасевичу Миколі Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах смт. Рафалівка вул. І.Франка, 11 Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області.
  2. Передати громадянину Бартасевичу Миколі Миколайовичу у власність земельну ділянку (кадастровий номер 5620855400:02:024:0015) площею 0,1056 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови,  яка розташована в межах смт. Рафалівка, вул. І.Франка, 11 Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області.
  3. Громадянину Бартасевичу Миколі Миколайовичу:

– провести державну реєстрацію земельної ділянки відповідно норм чинного законодавства;

– використовувати земельну ділянку відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

 

Селищний голова                                         В.Совгуь

 

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник  Булан Л.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.