Про розгляд клопотання Державного Підприємства «Рафалівське лісове господарство» «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельн6их діцлянок в постійне користування».____________

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від ____________2020 року проект

 

Про розгляд клопотання Державного

Підприємства «Рафалівське лісове

 господарство» «Про надання дозволу

 на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельн6их діцлянок в

 постійне користування».____________

 

 

      Розглянувши клопотання Державного підприємства «Рафалівське лісове господарство» від 02.10.2020 року вх. № 02-22/1103 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, керуючись статтями 12, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, статтями  25, 50  Закону України “Про землеустрій”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,6771 га для ведення лісового господарства і пов»язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв»язку з тим, що відповідно до містобудівної документації смт. Рафалівка (Генерального плану та Плану зонування) вказана земельна ділянка є вулицею Пушкіна, яка перебуває в комунальній власності на балансі Рафалівської селищної ради).
  2. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,2751 га для ведення лісового господарства і пов»язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв»язку з тим, що відповідно до містобудівної документації смт. Рафалівка (Генерального плану та Плану зонування) вказана земельна ділянка є зеленим насадженням спеціального призначення.
  3. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,1895 га для ведення лісового господарства і пов»язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв»язку з тим, що на вказаній земельній ділянці знаходиться нерухоме майно на яке відсутнє право власності (відсутній витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме мйно про реєстрацію права власності).
  4. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,2008 га для ведення лісового господарства і пов»язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв»язку з тим, що на вказаній земельній ділянці знаходиться нерухоме майно (будівля складу ОРСА- вул. Княгині, Ольги, 3/1;   будівля кондитерського цеху вул. Княгині, Ольги, 3/2; будівля твариноводчої бійні- Княгині Ольги, 3/3).
  5. Відмовити Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 4,3838 га для ведення лісового господарства і пов»язаних з ним послуг, яка розташована в межах смт. Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області в зв»язку з тим, що на вказаній земельній ділянці знаходиться нерухоме майно (будівля оздоровчого коплексу-вул.Привокзальна, 1/1; будівля пожхімстанції-вул. Привокзальна, 1/3; будівля пожежного депо -вул. Привокзальна, ¼;, будівля РММ, вул. Привокзальна, 1/5; будівля складу РММ вул. Привокзальна, 1/6: будівля побутової споруди вул. Привокзальна, 1/7; будівля складу готової продукції вул. Привокзальна, 1/8; будівля навісу вул. Привокзальна, 1/9; будівля консервного цеху, вул. Привокзальна, 1/10; будівля складу МТЗ вул. Привокзальна, 1/11; будівля складу готової продукції консервного цеху вул. Привокзальна, 1/12; будівля котельні вул. Привокзальна, 1/13; будівля цеху ДСП вул. Привокзальна, 1/14; будівля цеху товарів народного спогживання вул. Привокзальна, 1/15), на частину якиих відсутні витяги з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності..
  6. Рекомендувати Державному підприємству «Рафалівське лісове господарство» повторно звернутися з клопотання до Рафалівської селищної ради для надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для ведення лісового господарства і пов»язаних з ним послуг в смт. Рафалівка Володимирецького трайону Рівненської області в якому вказати площі окремо на кожну ділянку під кожним об»єктом нерухомого майна.

 

 

Селищний голова                                                                    В.С.Совгуть

 

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії- землевпорядник Булан Л.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.