Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі-підприємцю Прокопчуку Анатолію Адамовичу.____

УКРАЇНА

РАФАЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія VIIІ скликання

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ___________ 2019 року                                                             проект

 

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

фізичній особі-підприємцю

Прокопчуку Анатолію Адамовичу.____

 

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Прокопчука Анатолія Адамовича від 17.11.2020 року вх. №  03-03/63 та звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, керуючись статтями 12, 125, 126, 127, 128. статті 26 Закону Укриїни «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада

 

в и р і ш и л а :

 

  1. Затвердити вартість земельної ділянки в сумі 107 579 (Сто сім тисяч  п’ятсот сімдесят дев’ять) гривень.
  2. Продати фізичній особі-підприємцю Прокопчуку Анатолію Адамовичу земельну ділянку несільськогосподарського призначення  площею 0,6300га (6300м.кв.) кадастровий номер земельної ділянки 5620855400:02:004:0158 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжниї будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах смт. Рафалівка, вул. Слов’янська, 10 Володимирецького району Рівненської області Рафалівської селищної ради за 107 579 (Сто сім тисяч  п’ятсот сімдесят дев’ять) гривень.

гривень, визначену на підставі експертної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. Доручити селищному голові Совгутю В.С. укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з моменту прийняття селищною радою рішення про продаж земельної ділянки   фізичній особі-підприємцю Прокопчуку Анатолію Адамовичу.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою, інфраструктури, житлової політики, житлокомунального господарства та екології.

 

Селищний голова                                                                    В.С.Совгуть

 

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії- землевпорядник Булан Л.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.