Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення « Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 2021 рік по Рафалівській селищній раді»

Проєкт рішення розроблено на виконання вимог Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII та відповідно внесених змін до Податкового кодексу України, що стосуються оподаткування певних операцій, з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до норм чинного законодавства.

Даним проєктом регуляторного акта пропонується: – встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; – забезпечити сплату податку юридичними та фізичними особами відповідно до встановлених ставок податку; – забезпечити додаткові надходження до бюджету селища.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: 34371, Україна, Рівненська область, Володимирецький район, смт.Рафалівка, вул. 1 Травня, 12, Рафалівська селищна рада. Проєкт регуляторного акта – рішення Рафалівської  селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021рік по Рафалівській селищній раді», аналіз регуляторного впливу акта будуть оприлюднені протягом 5 робочих днів після оприлюднення даного повідомлення шляхом розміщення на інформаційних стендах Рафалівської селищної ради на веб-сайті Рафалівської селищної ради.

Свої зауваження та пропозиції стосовно проєкту регуляторного акта ви можете надсилати протягом місяця за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної поштової скриньки Рафалівської селищної ради: rafalivka@silrada.rv.rv

Секретар:                                                                             Н.Бабецька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *