Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Від  ___________ 2017 року                                                                                      проект

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду.

          Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, заяву громадянина Каганець Анатолія Леонтійовича, керуючись статтями 12, 116, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34  частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

в и р і ш и л а :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Каганець Анатолію Леонтійовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в смт. Рафалівка площа Молодіжна. 6 Володимирецького району Рівненськ області.
  2. Передати громадянину Каганець Анатолію Леонтійовичу в оренду земельну ділянку (кадастровий номер 5620855400:02:007:0008) строком на ________ років загальною площею 0,0120га для будівництва та обслуговування об»єктів торгівлі, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка розташована в межах населеного пункту смт. Рафалівка площа Молодіжна, 6 Володимирецького району Рівненської області.
  3. Доручити селищному голові Совгутю В.С. від імені селищної ради укласти договір оренди земельної ділянки з громадянином Каганець Анатолієм Леонтійовичом, встановивши розмір орендної плати в сумі 2924,31 грн в рік, що становить 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Рафалівка.
  4. Громадянину Каганець Анатолію Леонтійовичу зареєструвати право оренди на земельну ділянку в порядку, визначену законодавством.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та спеціаліста ІІ категорії.

 

Селищний голова                                                                            В.С.Совгуть

Проект підготувала спеціаліст ІІ категорії Булан Л.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.